Nr katalogowy: 608

Nr katalogowy: 608

Lustro w porcelanowej oprawie, XX w.

porcelana, farby naszkliwne, złocenia;
drobne ubytki dekoracji plastycznej ramy (jedno skrzydełko putta, płatki kwiatów).
estymacja: 2 700 - 3 200 zł