Nr katalogowy: 21

Jan KOTOWSKI (1885-1960)

Nr katalogowy: 21

Dojeżdżacz z chartami

olej, tektura; 35,5 x 51 cm;
sygn. p. d.: Jan Kotowski.
estymacja: 3 800 - 4 400 zł