Nr katalogowy: 1

Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)

Nr katalogowy: 1

Pejzaż

akwaforta, karton; 19 x 23,5 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: A.U. (na płycie).
estymacja: 700 - 800 zł