Nr katalogowy: 348

Tadeusz ŁAKOMSKI (1911-1988)

Nr katalogowy: 348

Kwiaty w wazonie

olej, płótno; 64 x 92 cm;
sygn. p. d.: TŁakomski.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł