Nr katalogowy: 342

Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)

Nr katalogowy: 342

Pejzaż z Krakowa

olej, płótno; 79,5 x 90,5 cm;
sygn. l. d.: Jan Świderski;
estymacja: 3 300 - 3 600 zł