Nr katalogowy: 331

Hanna ŻUŁAWSKA (1909-1989)

Nr katalogowy: 331

Bez tytułu

olej, płótno; 80 x 110 cm
sygn. p. d.: H. Żuławska
estymacja: 4 000 - 4 800 zł