Nr katalogowy: 325

WITOLD-K (ur. 1932)

Nr katalogowy: 325

Z cyklu "Ludzie", #2046., 1968

olej, płótno, papier; 50,7 x 40,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. g.: WITOLD-K.68. / #2046.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)