Nr katalogowy: 322

Bogumiła TWARDOWSKA-ROGACEWICZ (ur. 1960)

Nr katalogowy: 322

Z cyklu: Biała energia 2, 2022-2023

akryl, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. po lewej: BTw.R.m;
estymacja: 2 700 - 3 200 zł