Nr katalogowy: 317

Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)

Nr katalogowy: 317

Self - portrait, 2010

olej, płótno; 110 x 80 cm;
na odwrocie sygnowany i opisany: Ziemowit Kmieć / "Self - portrait" / olej, płótno; 110 x 90 / 2010.
estymacja: 9 000 - 10 000 zł
Cena oferowana 7 500 zł