Nr katalogowy: 304

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

Nr katalogowy: 304

Cerkiew, 1974

olej, płótno; 24 x 50 cm;
na odwrocie, na krośnie malarskim numer inwentarzowy (?): 1081 (ołówkiem);
estymacja: 50 000 - 58 000 zł