Nr katalogowy: 36

SCHIERHOLZ’SCHE PORZELLANMANUFAKTUR, PLAUE

Nr katalogowy: 36

Paterka z amorkiem

porcelana, farby naszkliwne, złocenia; drobne ubytki dekoracji plastycznej, niewielkie przetarcia złoceń i malatury.
Plaue (Turyngia), Schierholz’sche Porzella
estymacja: 500 - 600 zł