Nr katalogowy: 15

FIRMA MOSER (zał. 1857)

Nr katalogowy: 15

Karafka z korkiem i 6 kieliszków

szkło przezroczyste, bezbarwne, szlifowane, złocone, trawione.
Czechosłowacja, lata 70. XX w.
estymacja: 2 700 - 3 300 zł
Cena oferowana 2 300 zł