Nr katalogowy: 11

BRACIA ŁOPIEŃSCY?

Nr katalogowy: 11

Para świeczników neoempirowych

brąz odlewany, cyzelowany, złocony; 30 x 9,4 x 9,4 cm.
Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy?, 2 ćw. XX w.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł