Nr katalogowy: 716

Nr katalogowy: 716

Puchar

srebro cechowane, częściowo złocone; wys. 29,5 cm, waga 466 g.
Niemcy, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 3 700 - 4 400 zł