Nr katalogowy: 141

Henryk Hertz BARWIŃSKI (1877-1970)

Nr katalogowy: 141

Podporucznik Felsztyński, 1916

litografia barwna, papier; 26 x 20 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na płycie p. d.: HB; l. d.: Optowa 1916.