Nr katalogowy: 338

Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)

Nr katalogowy: 338

Zimową porą

olej, tektura; 35 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jan Świderski.
estymacja: 2 800 - 3 200 zł