Nr katalogowy: 336

Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)

Nr katalogowy: 336

Z cyklu: Żegiestów IV

olej, płótno; 70 x 104,5 cm;
sygn. l. d.: Jan Świderski;
estymacja: 3 800 - 4 200 zł
Cena sprzedaży 3 500 zł