Nr katalogowy: 327

Nr katalogowy: 327

Władysław RZĄB (1910-1992)

Macierzyństwo
olej, płótno; 70 x 52 cm;
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Cena oferowana 11 000 zł