Nr katalogowy: 302

SZPRYNGER ANNA (ur. 1982)

Nr katalogowy: 302

Bez tytułu, 2014

akryl, płótno; 18 x 24 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2014.
estymacja: 7 000 - 8 500 zł