Nr katalogowy: 906

Nr katalogowy: 906

Stół do gry w stylu empire

mahoń, skóra, brąz złocony; 75,5 x średnica blatu 122 cm.
Europa Zachodnia, Włochy (?), pocz. XX w.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena oferowana 3 600 zł