Nr katalogowy: 834

Nr katalogowy: 834

Para kasetek i talerz huculski

drewno, snycerka, intarsje, inkrustacje mosiądzem, koralikami i macicą perłową;
Polska, Karpaty Wschodnie, 1. tercja XX w.
estymacja: 2 400 - 2 900 zł