Nr katalogowy: 824

Nr katalogowy: 824

Ikona - Św. Mikołaj - w okładzie srebrnym

olej na desce, srebro pr. 84, złocone; 22,5 x 18,2 cm.
Rosja, Moskwa, złotnik Siergiej Karłowicz Zacharow; pocz. XX w.
estymacja: 4 600 - 5 200 zł