Nr katalogowy: 818

Nr katalogowy: 818

Lampa na biurko, elektryczna, w stylu art déco

metal platerowany, szkło mleczne; wys. 48 cm; nie sygn.
Europa Środkowa, 2. tercja XX w.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł