Nr katalogowy: 717

August Marcin WOLKIEWICZ (czynny od lat 20. do 40. XIX w.)

Nr katalogowy: 717

Para solniczek

srebro próby 12 częściowo złocone, cechowane, wys. 8 cm, waga 224 g.
Warszawa, ok. 1840.
estymacja: 7 500 - 8 500 zł
Cena oferowana 7 000 zł