Nr katalogowy: 1

Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

Nr katalogowy: 1

Bitwa, ok. 1880

olej, płótno; 85,5 x 95 cm;
sygn. p. d.: M.G. Wywiórski
estymacja: 100 000 - 120 000 zł