Nr katalogowy: 43

RAINGO FRERES (firma zegarmistrzowska i brązownicza, od 1829)

Nr katalogowy: 43

Zegar kominkowy z postacią kobiecą

brąz patynowany i złocony, szer. 53 cm; wys. 45 cm.
Francja, Paryż, Rue Vieille du Temple i Rue Saintonge, po poł. XIX w.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł