Nr katalogowy: 31

Nr katalogowy: 31

Anioł - fragment płaskorzeźbionej aplikacji

brąz złocony; 40 x 5,5 x 36 cm.
Europa Zachodnia?, Francja?, pocz. XIX w.?
estymacja: 600 - 700 zł