Nr katalogowy: 72

Nr katalogowy: 72

Zestaw do cukru z monogramem „FC”, w etui

srebro pr. 950 (Minerwa 1), cechowane, złocone.
Francja, Paryż (?), złotnik „JF”, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 800 - 1 000 zł