Nr katalogowy: 55

Nr katalogowy: 55

Sitko z podstawką art déco

srebro pr. 835 S, wnętrze złocone, cechowane, bakelit; 4,2 x 7,2 cm, waga 50 g.
Europa Zachodnia, Dania (?), złotnik „E.M.” [M. Enna?], lata 30. XX w.
estymacja: 400 - 450 zł