Nr katalogowy: 35

Nr katalogowy: 35

Solniczka

srebro (nie cechowane), wewnątrz złocone; 6 x 4,8 x 9,6 cm, waga łączna: 66 g;
cechy na trzonku łyżeczki, na podstawce: "I.A.K.".
estymacja: 450 - 500 zł