12 października 2023

Aukcja: 12 października 2023 (czwartek), godz. 19.00

Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00

WIRTUALNY SPACER PO WYSTAWIE PRZEDAUKCYJNEJ

Kontakt w sprawie ofert:

Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl

Dorota Bułakowska
tel.: 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl

ZOBACZ REGULAMIN AUKCJI

Wazon

516
szkło barwione w masie, ręcznie formowane; wys. 70 cm; Europa środkowa, Polska?, 3 tercja XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Wazon

517
Szkło barwione w masie, tonowane, mleczne, ręcznie formowane; wys. 34 cm; szer. u podst.: 11 cm; Huta Szkła Artystycznego "Barbara" w Polanicy Zdroju (?), lata 70/80. XX w.;
Stan zachowania: błędny technologiczne.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł

Henryk RYSZ

518
Wazon Szkło warstwowe, barwione w masie, ręcznie formowane; wys. 39 cm;
Huta Szkła Artystycznego Sabina w Rymanowie, XX/XXI w.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł

Wazon

519
szkło prasowane; wys. 38 cm; Huta Szkła Gospodarczego "Ząbkowice" w Dąbrowie Górniczej ? , 3 tercja XX w.
estymacja: 1 200 - 1 300 zł

Zbigniew HORBOWY (1935-2019)

520
Czarka szkło, tycjan złoty, kapowy; wys. 14 cm;
sygn. na spodzie: ZH/G 04/02 37/204
estymacja: 1 500 - 1 800 zł

Zbigniew HORBOWY (1935-2019)

521
Świecznik czteroświecowy szkło, kobalt, kapowy; wys. 16 cm;
sygn. na spodzie: ZH/G 20/01 36/204.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Zbigniew HORBOWY (1935-2019)

522
Dzbanek Jessica szkło, malahit, wystrzygany; wys. 13 cm;
sygn. na spodzie: ZH/GF 05/02 29/204.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Zbigniew HORBOWY (1935-2019)

523
Szklanki: Radek - 6 sztuk szkło, malachit, wystrzygany; wys. 8 cm;
sygn. na spodzie: ZH/GF 18/01 29/204.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Zbigniew HORBOWY (1935-2019)

524
Amforka szkło, tycjan kanarkowy, kapowy; wys. 22 cm;
sygn. na spodzie: ZH/GH 01/06 78/204.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł

Zbigniew HORBOWY (1935-2019)

525
Wazon Katarzyna szkło, tycjan żółty, wystrzygany; wys. 26,5 cm;
sygn. na spodzie: ZH/GH 20/04 42/204.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Zbigniew HORBOWY (1935-2019)

526
Kieliszki Urszula 6 sztuk szkło, tycjan żółty, kapowy; wys. 23,5 cm;
sygn. na spodzie: ZH/GH 07/01 38/204.
estymacja: 5 300 - 6 400 zł

528
Lampa biurkowa metal, plastik; wysokość regulowana 20 cm - 46 cm, podstawa śr. 14 cm;
Firma: Eichhoff - Werke G.m.b.H, TYP: E3371.
estymacja: 800 - 1 000 zł
Cena oferowana 700 zł

Józef CHIEROWSKI (1927-2007)

529
Para fotelików - „Liski” nr fabryczny 366 Dolnośląskie Fabryki Mebli w Świebodzicach - wykonanie
Para fotelików - „Liski” nr fabryczny 366
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

530
Stolik w stylu art deco konstrukcja - brzoza, fornir - jesion, całość lakierowana i polerowana; 51 x śr. 120 cm (śr. blatu 100 cm);
Kraków XXI w.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł