Nr katalogowy: 348

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

Nr katalogowy: 348

Martwa natura z kawonem, 1962

olej, płótno; 73 x 93 cm;
sygn. i dat. p. d.: 62 / Szancenbach;
estymacja: 14 000 - 16 000 zł