Nr katalogowy: 344

Sylweriusz SASIM (1922-1996)

Nr katalogowy: 344

Dwa światy, 1971

olej, płótno; 76 x 56 cm;
sygn. i dat. l. d.: S. Sasim / 71.;
estymacja: 2 700 - 3 700 zł