Nr katalogowy: 339

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

Nr katalogowy: 339

Hiems Cupri, 2022

farby akrylowe, metaliczne, płótno; 115 x 75 cm;
sygn. l. d.: SV. (monogramem wiązanym ujętym w romb);
estymacja: 9 500 - 11 400 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)