Nr katalogowy: 335

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 335

Bukiet tulipanów, 1983

akryl, płótno; 35 x 25 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł