Nr katalogowy: 323

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

Nr katalogowy: 323

Spektakl

akwarela, gwasz, piórko, papier; 19 x 30 cm (w świetle oprawy),
sygn. p. d.: T Kantor.
estymacja: 5 500 - 7 000 zł
Cena sprzedaży 14 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)