Nr katalogowy: 314

Ewa PEŁKA (1952-2018)

Nr katalogowy: 314

III - MMII, z cyklu: Rzeźba ziemi, 2002

olej, płótno; 30 x 60 cm;
na odwrocie opis autorski: "III - MMII" EWA PEŁKA / Z CYKLU RZEŹBA ZIEMI / 2002 / 60 X 30.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł