Nr katalogowy: 312

Rafał STĘPNIAK (ur. 1953)

Nr katalogowy: 312

Bez tytułu, 2011

olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Rafał Stępniak 2011.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł