Nr katalogowy: 309

Stanisław BAJ (ur. 1953)

Nr katalogowy: 309

Droga

olej, płótno;73 x 92 cm;
sygn. l. d.: S . Baj;
estymacja: 14 000 - 17 000 zł
Cena sprzedaży 11 000 zł