Nr katalogowy: 305

Ryszard GRZYB (ur. 1956)

Nr katalogowy: 305

Nie ma mrozu w styczniu, 2015

akryl, płótno; 70 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Ryszard Grzyb / „Nie ma mrozu / w styczniu” / 70 x 70 cm / 2015.
estymacja: 27 000 - 32 000 zł