Nr katalogowy: 47

Gloria KOSSAK (1941-1991)

Nr katalogowy: 47

Sokolnik

według Juliusza KOSSAKA (1824-1899)
akwarela, ołówek, papier; 21 x 30 cm;
sygn. l. d.: Gloria Kossak (flamastrem)
estymacja: 2 000 - 2 200 zł
Cena sprzedaży 3 200 zł