Nr katalogowy: 38

Edward MESJASZ (1929-2007)

Nr katalogowy: 38

Zwózka chrustu

olej, płótno; 39,5 x 50 cm;
sygn. p.d.: E. Mesjasz / 1983
estymacja: 5 200 - 6 000 zł