Nr katalogowy: 31

MAZURKIEWICZ, XX w.

Nr katalogowy: 31

Pejzaż górski ze snopami

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, pastel, papier; 24 x 16 cm;
sygn. p. d.: Mazurkiewicz 98.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł