Nr katalogowy: 29

Tadeusz RYBKOWSKI (1848-1926)

Nr katalogowy: 29

Hucułka z Wiszenki, 1910

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 33 x 24,5 cm;
sygn., dat. i opisana l. d.: Wiszenka 1910 / Tadeusz Rybkowski
estymacja: 4 000 - 4 800 zł