Nr katalogowy: 23

Olga PECZENKO-SRZEDNICKA (1918-1975)

Nr katalogowy: 23

Załadunek

olej, tektura; 27 x 34,5 cm;
sygn. p. d.: Olga / Peczenko (sygnatura częściowo schowana pod ramą).
estymacja: 2 200 - 2 400 zł