Nr katalogowy: 17

Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988)

Nr katalogowy: 17

Na plaży, lata 60. XX w.

flamaster, papier; 22 x 30,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: HRC.
estymacja: 1 100 - 1 200 zł