Nr katalogowy: 8

Tadeusz STYKA (1889-1954)

Nr katalogowy: 8

Portret kobiety

olej, tektura, 62 x 55,5 cm;
sygn. l. d.: TADE. STYKA -
estymacja: 45 000 - 55 000 zł