Nr katalogowy: 707

Nr katalogowy: 707

Zestaw 12 nożyków do owoców na postumencie

plater niecechowany (stelaż), srebro próby 800 (trzonki), stal złocona (ostrza);
Niemcy?, k. XIX w.
estymacja: 1 300 - 1 500 zł
Cena sprzedaży 1 300 zł