Nr katalogowy: 344

Andrzej OPALIŃSKI (1952-2013)

Nr katalogowy: 344

Rybak, 1977

olej, płótno; 64,5 x 44,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Opaliński / 1977.