Nr katalogowy: 331

Helena SOSINOWICZ (1919-1989)

Nr katalogowy: 331

Martwa natura z żarówką, 1975

olej, płótno; 43 x 60 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: H. Sosinowicz 1975.